KONST / Litografier / Färglitografi 8382135
nr 838 2135
Färglitografi
Monogramssignerad EH, -91, motivets mått: 31x24
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 augusti 2013
kl 20:14:28
3/8 23:41:17
100 kr
5/8 12:31:06